Prijavi se za jednu od najtraženijih prolećnih destinacija po najboljim cenama!
Plaćanje po jedinstvenoj ceni po osobi - SVE uključeno u cenu
Cene su bez dodatnih troškova sa plaćanjem po srednjem kursu NBS.
Upit za putovanje
Kontaktirajte nas
Online rezervacije i prijave su besplatneCene su izražene u evrima, a plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu NBS na dan uplate
*** SIGURNI POLASCI IZ NIŠA, ALEKSINCA, POJATA, PARAĆINA, ĆUPRIJE, JAGODINE, ČAČKA I NOVOG SADA – DOPLATA 25€; BATOČINE I KRAGUJEVCA - DOPLATA 20€; MARKOVCA, VELIKE PLANE, POŽAREVCA (požarevačka petlja), SMEDEREVA (Kolari) I MALOG POŽAREVCA - DOPLATA 15€. U SLUČAJU MANJEG BROJA PUTNIKA IZ NAVEDENIH GRADOVA ISTI SE TRANSFERIŠU DO BEOGRADA I NAZAD. SPECIJALNA PONUDA JE OGRANIČENA NA MAKSIMALNO 20 PUTNIKA PO POLASKU.
SMEŠTAJ U NEKOM OD NAVEDENIH HOTELA ILI SLIČNOM:
Hotel Tempio di Pallade 3*- Hotel Tempio di Pallade se nalazi u centru Rima, na samo 1,2 km od stanice Termini i 1,7 km od Koloseuma. Hotel se nalazi na Eskvilinu, jednom od 7 brda na kojima je izgrađen Rim, živoj i multietničkoj oblasti centralnog Rima. Svaka soba ima tuš/WC, TV, klimu, telefon, fen i sef. Doručak – kontinentalni švedski sto. Više informacija o hotelu na https://www.hoteltempiodipallade.it/ LH HOTEL EXCEL MONTEMARIO 4*- Hotel LH Hotel LH Eksel Roma Montemario nalazi se na 4 km od Olimpijskog stadiona i Vatikana i 6 km od stadiona Flaminio; istorijski centar Rima je udaljen samo 10 km. Uronjen u vekovnu borovu šumu, nudi besplatan parking i udobne klimatizovane sobe sa besplatnim bežičnim internetom i televizorom ravnog ekrana.Restoran svakog jutra služi obilan doručak na bazi švedskog stola, koji se tokom letnje sezone može konzumirati u opuštajućoj, prijatno uređenoj bašti na otvorenom. Više informacija o hotelu na: https://excel-roma-montemario.h-rez.com/ Hotel Laura 3*- Hotel Laura je smešten na trgu Bolonja, ispred hotela se nalazi metro stanica i za 20min stiže se do Koloseuma. Hotel poseduje restoran i bar. Svaka soba sadrži TWC, fen, TV, internet, nemaju sve sobe terasu. Doručak je kontinentalni. Više informacija o hotelu na: https://www.hotellauraroma.it/ Hotel BB Fiumicino 3*- Hotel B&B Roma Fiumicino Aeroporto Fiera 1 je hotel sa 3 zvezdice koji se nalazi na samo 5 minuta od aerodroma Fjumičino i 7 minuta od izložbenog centra Nuova Fiera di Roma. Hotel B&B Roma Fiumicino Aeroporto Fiera 1 je dobro povezan sa centrom Rima zahvaljujući blizini železničke stanice Parko Leonardo. Gosti mogu stići do istorijskog centra Rima za manje od 20 minuta vozom. U blizini hotela nalazi se i niz restorana i drugih sadržaja. Više informacija o hotelu na: https://www.hotel-bb.com/en/hotel/roma-fiumicino-aeroporto-fiera-1 Hotel Parco de Medici 3*- Hotel se nalazi na liniji gradskog prevoza železničke stanice MURATELLA, koji povezuje ovaj deo grada sa svim većim znamenitostima Rima. Od šoping centra Parco Leonardo,je udaljen 7 min. Od centra grada je udaljen 10km. Hotel ima restoran, bar, lift, WiFi. Svaka soba ima tuš/WC, TV, klimu, telefon, fen i sef. Doručak – kontinentalni švedski sto. Više informacija o hotelu na http://www.pdmr.it/en/index.htmlMinimum za realizaciju putovanja je 45 putnika.
Otkrijte Lepote Italije i Rima
Rim je jedan od najvažnijih gradova u istoriji, poznat po svojoj kulturnoj baštini, umetnosti i arhitekturi. Bio je sedište Rimskog carstva, a danas je glavni grad Italije. Rim se smatra večnim gradom zbog svoje bogate istorije koja traje više od 2.500 godina.Glavne atrakcije koje treba posetiti u Rimu:
- Koloseum – Najveći amfiteatar iz rimskog doba, simbol Rimskog carstva. Zapanjujuća građevina koja je bila domaćin gladijatorskim borbama i drugim javnim spektaklima.
-
Panteon – Impozantni hram posvećen svim rimskim bogovima, izuzetno očuvan. Poznato je po svom ogromnom kupoli sa otvorom na vrhu.
-
Fontana di Trevi – Prelepa barokna fontana, jedno od najpoznatijih mesta u Rimu. Posetioci tradicionalno bacaju novčiće u fontanu, verujući da će se vratiti u Rim.
-
Vatikanski muzeji i Sikstinska kapela – Kuća za jednu od najpoznatijih umetničkih kolekcija u svetu, uključujući freske Michelangela u Sikstinskoj kapeli. Vatikan je i centar katoličke crkve.
-
Piazza Navona – Trg sa prelepim baroknim fontanama, kao i crkvom Sant'Agnese in Agone. Ovaj trg je popularno mesto za šetnje i uživanje u umetnosti.
-
Forum Romanum – Arheološko nalazište koje je nekada bilo središte političkog, društvenog i komercijalnog života Rimskog carstva.
-
Kastel Sant’Angelo – Ispočetka carska grobnica, a kasnije preuređena u tvrđavu i papinski rezidencijalni objekat. Danas se koristi kao muzej.
-
Španske stepenice – Poznata stepeništa koja vode do crkve Trinità dei Monti. To je i popularno mesto za okupljanje turista i lokalnih umetnika.